پرشین بلاگ و آینده اش

این روزها که مشغولیم بر ساختن و پرداختن دوباره‌ی پرشین بلاگ، پیشنهادات و نقدهاتان دلگرممان میکند. دلگرم بر تپیدن دلهاتان بر آنچه که سالهاست در کنار شما پاسدار خاطراتتان بوده و عمری را با شما گذرانده است.

میدانیم که نگرانید تا مبادا ماوای قدیمیتان آنچنان تغییر کند که هیچ نماند از دل‌گرمی‌هاتان و راهی نماند جز ترک خانه‌ای که بیش از پانزده سال مالکش بودید. گروهی نگران خاطرات گذشته‌اند و گروهی در هراس از دست دادن پیام های دوستانی که پیشتر برایشان نوشته بودند و اکنون هیچ راهی برای رسیدن به آنها نیست.

اما صادقانه میگویم، تلاش ما، بر آن است که تمام آن خاطرات باشد، پایدار و بدون نقص، با شما، تا زمانی که چراغ این خانه با گرمای وجودتان روشن است. فرصتی میخواهیم تا رسالتمان را به اتمام رسانیم و در کنار شما پای کوبیم چینش جدید این خانه‌ی کهن را.

دلگرمیم به بودنتان.
تندر سنجابی.
/ 72 نظر / 841 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shaeranebirjand

سلامی دوباره حضور جناب مهندس سنجابی عزیز عذر زحمات با توجه به تماس مکرر شاعران این خطه محروم از کشورمان و دل آزرده شدنشان از طولانی شدن مدت دسترسی به آثارشان در آرشیو چند ساله وبلاگ شعر شاعران خراسان جنوبی لطفا دستور فرمایید نسبت به رفع مشکل دسترسی اقدام فرمایند . وامدار مهرتان فهیم بخشی

nmm53

با عرض تبریک سال نو، ممنون از شما برای پاسداشت خاطرات ما، خدا قوت و موفق باشید

neeshani

دل تان شاد، واقعا پرشن بلاک حس قشنگی به کاربر میده

neyestan-fa

تغییرات جدید اصلا جالب نیست. الان اصلا دیگه شبیه وبلاگ نیست. شبیه یک شبکه اجتماعی مثل فیس بوک شده. قدرت طراحی وب رو هم که نداریم. من سالها از وبلاگم مثل سایت استفاده می کردم. خودم براش کلی منو درست کرده بودم. قالب طراحی کرده بودم. الان شده دقیقا عین تایملاین فیسبوک، پست ها پشت سر هم ردیف همه یک شکل و فقط می تونی عکس کاور و پروفایل رو تغییر بدیم. بنده که با اجازتون دارم به بیان مهاجرت می کنم. خیلی صبر کردم ولی به نظر می رسه پرشین بلاگ الگویی مثل فیس بوک در ذهن داره تا بلاگ... این جالب نیست.

swissandme

سلام. یک ماه و نیم پیش در پاسخ به نظرم نوشتید همه ی مطالبم تمام و کمال به زودی برمیگردد.. ولی زمان همچنان در حال گذر است و در وبلاگ من آب از آب تکان نخورده! مطالب ناپدید شده ی من کی برمیگردد؟؟

sayehm

سلام و درود و خسته نباشید به شما من هم یک کاربر قدیمی هستم که پرشین بلاگ یکی از محبوب ترین محیط مجازی بود که با آن خاطره دارم اما متاسفانه تغییر ساختار اصلی و کلی پرشین بلاگ من رو وارد محیطی کرده که دیگر تمایلی برای برگشت ندارم ... و مهمترین دلیل اون این هست که بیشتر دسترسی های ادمین حذف شده دسترسی هایی که قدرت مانور بالایی برای مدیریت وبلاگ در اختیار ادمین قرار میداد ... حالا در چه سطح رسیده ... میدانم به دنبال کم کردن حجم سایت هستید و به روز کردن محیط با تم جاری ... اما با این کار جذابیت وبلاگ برای من به شخصه بسیار پایین آمده و ببخشید پستی در این باره در وبلاگم قرار دادم ... قبل از تغییر پایه ای نظر سنجی قرار میدادید و از کاربران سوال میکردید چه چیز وبلاگ جذابیت دارد که برای طرح جدید اعمال بشه که من حتما همین دسترسی های ادمین رو اشاره میکردم حتی گذاشتن کد های غالب هم بسیار کنجکاوی من رو بر می انگیخت وقتی خودم طراح وب شدم به اساتیدم در دانشگاه گفتم که چنین محیطی وجود داشته و بسیار خوشحال بودم که از قبل با این کد ها آشنا بودم و همیشه به دنبال اضافه کردن دسترسی هابیشتر برای وبلاگم بودم ...و اینکه مستقیم به وبلاگم رجوع میکردم نه چشمم به بقیه وبلاگ ها بیوفته بعد برم توی منوی وبلاگم... دنیایی که در وبلاگم داشتم فرای آن چیزی بود که الان دارم مشاهده میکنم ... من متوجه تلاشتان هستم و خسته نباشید میگویم اما این انتقاد بخاطر این هست که پرشین بلاگ برای من با اهمیت است و خاطرات زیادی دارم ...

r4dn3t

@mehrnazsalari با سلام. مشکل مرتفع شده؟ یا همچنان باقیست؟