مختصری بر آنچه گذشت

اولین بار در سال ۹۴ طرح پرشین بلاگ جدید با من به اشتراک گذاشته شد. آن روزها این طرح برایم بسیار دور از دسترس مینمود. دلیلش هم چیزی نبود جز در اختیار نداشتن منابع کافی.

خرداد ماه امسال قصد کردیم که انجامش دهیم. دور هم جمع شدیم و کارگروهی تشکیل دادیم که طرح اولیه را که سال ها پیش نوشته بودیم مرور کرده و باز طراحی کنیم. پس از اعمال تغییراتی در طرح، تیم ها را مشخص کرده و مشغول جذب نیروهای لازم برای آغاز راه شدیم. در همین روزها بود که تیم تحلیل، کارش را شروع کرد و نقشه راه را کشید.

در اواسط مرداد ماه، تیم های گرافیک و برنامه نویسی به موازات یکدیگر کار خود را شروع کرده و با تمام فشارها و سختی هایی که پیش رو بود، امروز، در کنار شما، اینجا ایستاده ایم. بدون شک، کسوراتی در سیستم جدید وجود دارد. اما این اطمینان را به شما میدهم، که تمام تیم های دخیل در این پروژه، تمام زمانشان را به رفع این کسورات و بهبود هر چه بیشتر پرشین بلاگ اختصاص خواهند داد.

با تشکر
تندر سنجابی.
/ 11 نظر / 710 بازدید
نمایش نظرات قبلی
iran-marasem

صفحات جداگانه یک قابلیت خوب پرشین بلاگ قدیم بود که حذف شده!!!!!!!

r4dn3t

@iran-marasem به زودی در مورد صفحات جداگانه و سایر امکاناتی که حذف شدن هم صحبت خواهیم کرد و بهتون راه کار پیشنهاد میکنیم

r4dn3t

@on-foot-hecto-year تشکر میکنم

lovelyworld

با سلام و خسته نباشید. تغیر و نوآوری جدید را به شما و تیم پرشین بلاگ تبریک میگویم. اینکه ویژگی های بصری و زیبایی قالب جدید بیشتر از قبل هست شکی نیست و تلاش شما برای به روز ماندن قابل تقدیر میباشد. ولی قالب جدید خیلی دسترسی های مارا به امکانات کم کرده. چند مورد رو من در پستی دیگر در مطلب درخواست شکیبایی اخبار پرشین بلاگ نوشتم امیدوارم که به این نظرات توجه بشه. چون قالب جدید کلا اون حال و هوای وبلاگ نویسی رو تغیر داد. دو مورد دیگه هم به نظرم اومده که برای شما مینویسم. اول اینکه امکان اضافه کردن عکس در میان نوشته های پست نیست. و دوم اینکه اگه ممکنه در بخش ارسال مطلب گزینه آپلود عکس از آدرس دیگه رو هم اضافه کنید. اینکه عکس ها در فضای پرشین بلاگ بارگذاری بشن برای ما وبلاگ نویسها خیلی کار رو راحت تر میکنه ولی این رو میدونم چهار روز که بگذره دوباره با مشکل کمبود فضا روبرو میشید و نتیجه اینکه عکس های قدیمی رو حذف میکنید که به ضرر وبلاگها میشه. این مورد را لطفا رسیدگی کنید چون قالب جدید خیلی آزادی عمل رو از وبلاگ نویسها گرفته. ممنون از زحمات شما

r4dn3t

@lovelyworld تشکر میکنم از لطف شما. در مورد قالب های قدیمی مفصل توضیحاتی خواهیم داد. در مورد امکان اضافه کردن تصاوری هم به روی چشم. امکانشو بررسی میکنیم و قرار میدیم. تمام تلاشمون اینه که هیچ وقت به مشکل کمبود فضا نخوریم.

r4dn3t

@aim چشم، چشم، چشم ;-)

tezengsara

سلام جناب آقای سنجابی این طرح جدید شما باعث شد همه اطلاعات من نابود شود و این فرم از حالت سایت در رفته است و بیشتر به یک پیام رسان موبایل شبیه است . خلاصه حال ما را گرفتی آقای سنجابی . هیچ یک فیلمهایی که در آپارات داشتم روی سایت نشون نمیده عمده مطالبهای قدیمی من پاک شده امکان برای نظر نیست و مردم از سایتهای راحت تری استفاده میکنند . دوست عزیز شما را بخدا تجدید نظر کن .

tezengsara

یه زمانی به همه میگفتم پرشین بلاگ بهترین سایت برای وبلاگ نویسی هست ولی متاسفانه الان بیشتر شبیه یک پیام رسان شده که اصلا ربطی به وبلاگ نویسی ندارد. خیلی متاسفم . کار زیبای خود را خراب کردید